WITAMY W FIRMIE

MIDNET SERWIS

Nasza firma zajmuje się sprzedażą, wdrażaniem oraz serwisowaniem urządzeń fiskalnych od 2001 roku. Kilkanaście lat pracy pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia, aby odpowiednio zatroszczyć się o prawidłowe funkcjonowanie Twojego biznesu. Nieustannie rozwijająca się technologia oraz zmiany w w systemach sprzedaży sprawiają, że jesteśmy nastawieni na nieustanny rozwój. Oferujemy pełne wsparcie wdrażanych przez nas systemów oraz urządzeń. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.

NASZE DZIAŁANIA
TO PEŁNA

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

STAWIAMY NA CIĄGŁY
ROZWÓJ ORAZ

INNOWACJE

NA PIERWSZYM MIEJSCU
ZAWSZE STAWIAMY NA

JAKOŚĆ

Zapoznaj się z nasza ofertą

Klientom z branży handlowej i usługowej proponujemy szeroki wybór urządzeń fiskalnych, wag oraz skanerów.

Nasza oferta to małe i duże kasy fiskalne, urządzenia mobilne oraz wagi elektroniczne w kilku wariantach.

Kasy fiskalne ONLINE niewiele różnią się od swoich poprzedników. W dalszym ciągu są to w pełni samodzielne urządzenia, które świetnie sprawdzą się zarówno w biurach jak i sklepach czy też w trasie. Jedyną nowością jest fakt, iż kasa fiskalna w wersji ONLINE potrzebuje stałego dostępu do Internetu, aby przekazywać dane o sprzedaży do Centralnego Repozytorium Kas.

Nowoczesne urządzenia posiadają dodatkowe porty do komunikacji (USB host lub Bluetooth) oraz łączność bezprzewodową Wi-Fi lub GPRS. Na rynku istnieje wiele wariantów i modeli, aby każdy mógł dopasować rodzaj kasy do swojego profilu działalności.

Dowiedz się więcej!
Skontaktuj się z nami!

Wagi elektroniczne (wagi sklepowe, magazynowe) to doskonałe uzupełnienie urządzeń w Twoim biznesie. Nowoczesne wagi posiadają porty komunikacyjne, dzięki którym bez problemów prześlesz towary z serwera, zaktualizujesz ceny, lub zmienisz wygląd etykiet. Wagi etykietujące stosujemy głównie na stanowiskach mięsnych, duże wagi platformowe obsługują magazyny, natomiast wagi w ladach pozwalają na ważenie towaru bezpośrednio przy kasie i przesyłanie informacji z wagi do kasy fiskalnej lub terminala POS.

Współpracujemy z najlepszymi producentami wag. Nasza oferta to również legalizacja wag, ich przeglądy i serwis. Posiadamy również dostęp do profesjonalnego serwisu wag.

dowiedz się więcej o wagach
Skontaktuj się z nami!

Skanery ręczne oraz stacjonarne to jedne z najwazniejszych urządzeń w pracy kasjera lub magazyniera. Skanery montowane przy kasach pozwalają na szybkie odczytywane danych o towarach zawartych w kodzie kreskowym. Skanery ręczne używane są w biurach podczas przyjmowania towarów czy inwentaryzacji. Nowoczesne skanery działają w technologii bezprzewodowej, przesyłając zeskanowane dane do stacji dokującej lub bezpośrednio do komputera użytkownika. W naszej ofercie poza skanerami znajdziecie również kolektory danych, o których więcej informacji znajdziecie tutaj.

 

więcej o skanerach
Skontaktuj się z nami!

POS (ang. Point of Sale – Punkt sprzedaży) to urządzenie dedykowane do pracy w punktach handlowych i gastronomicznych. Dzięki zastosowaniu ekranu dotykowego terminal ułatwia i przyśpiesza pracę sprzedawcy. Stanowisko POS to dotykowy monitor zintegrowany z komputerem w jednej obudowie lub monitor dotykowy podłączony do zwykłego komputera stacjonarnego. W połączeniu z odpowiednim oprogramowaniem, drukarka fiskalną, wagą i skanerem stanowi w pełni funkcjonalne stanowisko sprzedażowe. Nowoczesne POSy to szybkość i niezawodność działania oraz nieograniczone możliwości konfiguracji.

 

Poznaj systemy POS
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy tutaj, aby wspierać Twój biznes!

Poprzez kreatywność, uczciwość i innowacje

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!